Oddziały

Główna siedziba w Ingolstadt (Niemcy)

Od  2000 roku naszym głównym centrum dowodzenia jest nowoczesny i ekologiczny budynek, przy ulicy Roderstrasse (chłodzony przy pomocy wody studziennej oraz wyposażony w urządzenie do odzyskiwania wody deszczowej). To właśnie w Ingolstadt znajduje się Zarząd Firmy, który koordynuje i podejmuje strategiczne decyzje dotyczące wszystkich oddziałów Firmy, zlokalizowanych w trzech krajach Unii Europejskiej.


Monachium (Niemcy)

Lokalizacja oddziału w stolicy Bawarii gwarantuje optymalną opiekę i wysoką jakość usług dla naszych kluczowych klientów w tym ważnym strategicznie obszarze Niemiec. Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów oferuje najlepsze rozwiązania w technologii budowlanej.


Neckarsulm (Niemcy)

Lokalizacja biura w Badenii umożliwia lepszy kontakt z firmami oraz klientami prywatnymi z tego regionu Niemiec. Odział odpowiedzialny jest za wdrażanie nowych rozwiązań i projektów z dziedziny elektrotechniki, techniki wentylacji oraz konstrukcji stalowych.


Bruksela (Belgia)

Siedziba Belgijskiego oddziału mieści się w malowniczej dzielnicy Forest/Vorst, południowym zachodzie stolicy Brukseli, gdzie zlokalizowana jest administracja, hale i magazyn. GEBRÜDER PETERS Industrietechnik SPRL Bruksela otacza opieką naszych klientów prowadzących działalność gospodarczą oraz przemysłową we wszystkich dziedzinach technologii budowlanej.


Legnica (Polska)

W 2010 roku rozszerzyliśmy działalność o kolejny kraj Unii Europejskiej – Polskę. Lokalizacja w Legnicy zapewnia nam dobre połączenie również z krajami sąsiadującymi.  Do głównych zadań oddziału należy działalność na rynku energii odnawialnej w zakresie sprzedaży i montażu urządzeń fotowoltaicznych.

 Obecnie przygotowujemy się również do wprowadzenia nowej usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami: Facility Management.