Odnawialne źródła dzięki energii słonecznej


Odnawialne źródła energii - Oszczędzajmy koszty ogrzewania dzięki energii słonecznej.

Solartechnik

Dzięki montażowi kolektorów słonecznych, oszczędzacie Państwo na kosztach ogrzewania oraz chronicie środowisko wskutek redukcji emisji CO2. Oferujemy Państwu najnowocześniejszą technikę w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz indywidualne rozwiązania dla budynków przemysłowych i biurowych.

Firma GEBRÜDER PETERS Polska wykona dla Państwa projekt, profesjonalną instalację oraz gwarantuje serwis nowych urządzeń. Wspieramy Państwa także przy rozbudowywaniu już istniejącego systemu.

Dlaczego warto zainwestować w odnawialne źródła energii?

  • Przy pomocy termicznych kolektorów słonecznych pokrywane jest ok. 60% zapotrzebowania na energię potrzebną do ogrzania wody W przypadku złożonego systemu solarnego, który nagrzewa wodę i wspiera ogrzewanie można pokryć zależnie od budynku nawet 20 do 42 % całkowitego zapotrzebowania na energię. W ten sposób już przy pierwszym promieniu słońca oszczędzacie Państwo żywą gotówkę.
  • Kolektory słoneczne podnoszą wartość Państwa budynku.
  • Odnawialne źródła energii chroniące środowisko są dotowane przez Państwo. Z chęcią obliczymy dla Państwa wysokość świadczeń dotacji i zadbamy o formalności.
  • Energia słoneczna czyni niezależnym od wzrostu cen za energię.
  • Nowoczesna technika słoneczna na dachu jest oczywistym symptomem zaangażowania w ochronę środowiska.